SOLUR, metall, 1900-talets andra hälft.

926433. SOLUR, metall, 1900-talets andra hälft.

Målad metall. Nummerlist av koppar.

Slitage, märken och rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 382