HYLSBAJONETTER SAMT MÄTSTICKA, 3 delar, 1800-tal.
926353. HYLSBAJONETTER SAMT MÄTSTICKA, 3 delar, 1800-tal.
Längd 55-70 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 55-70 cm.
Ytslitage.
380