VÄGGLAMPETTER, 1 par, senempire, 1800-tal.

92621. VÄGGLAMPETTER, 1 par, senempire, 1800-tal.

Förgylld och bronserad, skuren dekor, krönt av fruktkorg. Längd 60, höjd 50 cm.

Dekortbortfall, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekortbortfall, slitage.

Antal besök: 1 281