MODELLER, 2 st, metall, 1900-/2000-tal.

925916. MODELLER, 2 st, metall, 1900-/2000-tal.

Båt och lastbil. Längd ca 25-39 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 215