ÖLGLAS samt SNAPSGLAS, 24 delar, Gullaskruf.

92587. ÖLGLAS samt SNAPSGLAS, 24 delar, Gullaskruf.

12 ölglas, höjd 20,5 cm, 12 snapsglas, höjd 12 cm.

Bruksslitage. Ett snapsglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 604