POLISKASK, tidigt 1900-tal.

POLISKASK, tidigt 1900-tal.
92577. POLISKASK, tidigt 1900-tal.

Läder.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läder.

Skador, slitage.

Antal besök: 3 999