KISTA, flätad, trä, 1900-tal.

KISTA, flätad, trä, 1900-tal.
925663. KISTA, flätad, trä, 1900-tal.

Höjd cirka 43 cm, cirka 71,5 x 46 cm.

Bruksslitage. Lås fungerar ej, smärre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 035