TOALETTBORD SAMT PALL, 1950-/1960-tal.

92545. TOALETTBORD SAMT PALL, 1950-/1960-tal.

Vitlack.
Längd 89, bredd 48, höjd 78 cm.

Bruksslitage, smärre märken och färgbortfall, pallen något ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitlack.

Antal besök: 686