Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Allmoge
VÄVNAD, flamsk, Nordvästra Skåne, märkt IOEL, 1900-talets första hälft.
92540. VÄVNAD, flamsk, Nordvästra Skåne, märkt IOEL, 1900-talets första hälft.
Längd 140 x 42 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 140 x 42 cm.
Slitage, skador.
Auktionsverket Engelholm
595