VÄVNAD, flamsk, Nordvästra Skåne, märkt IOEL, 1900-talets första hälft.

92540. VÄVNAD, flamsk, Nordvästra Skåne, märkt IOEL, 1900-talets första hälft.

Längd 140 x 42 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 140 x 42 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 693