SVANAR, 10 st, glas samt silver.

925311. SVANAR, 10 st, glas samt silver.

Höjd ca 7-22 cm
En svan med silver och glas (saltkar) samt tillhörande sked silver.

Bruksslitage. Enstaka del med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 7-22 cm

Antal besök: 493