VITRINSKÅP / DOCKSKÅP, tidigt 1900-tal.

925006. VITRINSKÅP / DOCKSKÅP, tidigt 1900-tal.

Glasade dörrar Längd 64,5, bredd 36, höjd 64 cm.

Slitage, skador. Omarbetat till dockskåp.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 827