VERONICA SOFIA-J. Ansikte, blandteknik, signerad V S.

924809. VERONICA SOFIA-J. Ansikte, blandteknik, signerad V S.

59x50 cm, rammått . 63x53 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

59x50 cm, rammått . 63x53 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 947