FÄLTKAMERA, storformat, Curt Bentzin, Görlitz, Berlin.

924756. FÄLTKAMERA, storformat, Curt Bentzin, Görlitz, Berlin.

8x10 tum. Modell 8299. Kasett medföljer. Objekt samt filmkasett numrerad 3-4.

2 skruvar saknas. Slitage
Mässingsrattar saknas, trälist med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 skruvar saknas. Slitage

Antal besök: 3 134