GUNNAR LINDVALL. Akvarell.

GUNNAR LINDVALL. Akvarell.
924740. GUNNAR LINDVALL. Akvarell.

Flygplan märkt 9 J7211. Sannolikt förlaga till illustration i tidningen Flyg. Signerad i blyerts a tergo. 30x26 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 848