SKÅL PÅ FÖTTER, Ilmenau, kobolt med förgyllningar.

92471. SKÅL PÅ FÖTTER, Ilmenau, kobolt med förgyllningar.

höjd 9,5 diameter 27 cm.

förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 9,5 diameter 27 cm.

förgyllningsslitage.

Antal besök: 2 019