GUNGSTOL, "Bohem" lena Larsson Nässjö/Nesto, 1900-tal.

92433. GUNGSTOL, "Bohem" lena Larsson Nässjö/Nesto, 1900-tal.

Bok/Björk.

Slitage, obetydlig skada på mede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bok/Björk.

Antal besök: 14 162