HALSCOLLIER, Helena Rubinstein, Paris.

923909. HALSCOLLIER, Helena Rubinstein, Paris.

Signerad H.R Paris, längd 40 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 4 081