LÅDSPEGEL, Karl johan, 1800-talets första hälft.

92374. LÅDSPEGEL, Karl johan, 1800-talets första hälft.

Med tre lådor. Höjd ca 50 cm.

Slitage, smärre skador, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med tre lådor. Höjd ca 50 cm.

Antal besök: 525