K G HOLMBERG. Olja på duk, signerad -39.

92362. K G HOLMBERG. Olja på duk, signerad -39.

Kustbild med segelbåtar, 51 x 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 393