KERAMIK och GLAS, Gustavsberg, Rörstrand, Orrefors samt Reijmyre.

92349. KERAMIK och GLAS, Gustavsberg, Rörstrand, Orrefors samt Reijmyre.

Höjd 19,5 cm.
Fat, "Domino", 15,5 x 15,5 cm.
Karott, Rörstrand, "My garden" 32F.
Vas, Orreofors. Höjd 12 cm.
Lockskål höjd 19 cm.

Bruksslitage.
Fat, domino, obetydligt nagg.
Karott med obetydlig nagg på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm.
Vas, Orreofors. Höjd 12 cm.
Lockskål höjd 19 cm.

Bruksslitage.
Fat, domino, obetydligt nagg.

Antal besök: 757