ALADÅBFORM, koppar, 1700/1800-tal.

92344. ALADÅBFORM, koppar, 1700/1800-tal.

Med grepp. Total längd ca 53,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 527