SALONGSGRUPP, 6 delar, Chippendale, 1900-talets mitt.

923203. SALONGSGRUPP, 6 delar, Chippendale, 1900-talets mitt.

Soffa, längd ca 200 cm, rygghöjd ca 86 cm
2 fåtöljer, rygghöjd ca 88 cm
2 stolar, rygghöjd ca 90 cm
bord, höjd ca 65 cm.

Ålders samt bruksslitage. Bord med mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 fåtöljer, rygghöjd ca 88 cm
2 stolar, rygghöjd ca 90 cm
bord, höjd ca 65 cm.

Antal besök: 561