Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OLLE GILL. Olja på pannå, signerad och daterad.
923173. OLLE GILL. Olja på pannå, signerad och daterad.
ca 80x31 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 80x31 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 750