ISHINK, glas, troligen Orrefors samt DRINKBLANDARE, glas samt silver.

92280. ISHINK, glas, troligen Orrefors samt DRINKBLANDARE, glas samt silver.

Ishink, diameter 14,5, höjd 16 cm.
Drinkblandare med siltopp i silver, höjd 17 cm.

Smärre slitage, drinkblandare med mindre nagg, samt avlagring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 001