APPLIQUER, ett par, mässing, rokokostil, 1900-tal.

92274. APPLIQUER, ett par, mässing, rokokostil, 1900-tal.

Förgyllda. höjd ca 29,5 cm.

Borrade ljuspipor för el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllda. höjd ca 29,5 cm.

Borrade ljuspipor för el.

Antal besök: 390