BORDSLAMPA med plåtskärm, Öia, 1900-talets andra hälft.

92251. BORDSLAMPA med plåtskärm, Öia, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 51 cm.

Bruksslitage, smärre repor, dekorations skruv saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 51 cm.

Antal besök: 2 217