OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tavlor 2 st, Landskap, olja på duk, varav en signerad R.W Brown, 1800-tal.

921835. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Tavlor 2 st, Landskap, olja på duk, varav en signerad R.W Brown, 1800-tal.

Signatur a tergo.
ca 50x60 cm.

Åldersslitage. Skador, lagningar. Färgbortfall. Ramar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signatur a tergo.
ca 50x60 cm.

Antal besök: 551