J.A.HOLMQVIST. Skärgårdslandskap.

92155. J.A.HOLMQVIST. Skärgårdslandskap.

Olja duk, 41X57 cm.Signerad och daterad 1912.

Obetydliga färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydliga färgbortfall.

Antal besök: 1 527