RENÉ CARCAN. - ”Arbres dans les dunes”, färgetsning.

921252. RENÉ CARCAN. - ”Arbres dans les dunes”, färgetsning.

Signerad, betitlad och numrerad ”10/99" under plåten med blyerts, tallrik: ca 30x49,5 cm, inramad under glas
Carcan, René (1925-1993).

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Carcan, René (1925-1993).

gott skick.

Adress

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Gang 2
Antal besök: 1 751