VASER, GLASBLOCK samt SKÅLAR, 7 delar, bland annat Orrefors.

920774. VASER, GLASBLOCK samt SKÅLAR, 7 delar, bland annat Orrefors.

2 skålar, glasblock, 4 vaser.

Bruksslitage. Enstaka del med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 skålar, glasblock, 4 vaser.

Antal besök: 230