HORST BAUMGART ”HÖST MARINMÅLNING”.

920761. HORST BAUMGART ”HÖST MARINMÅLNING”.

Baumgart, Horst (född 1932) - ”Herbstliche Seeandschaft”, olja på duk, signerad ”H. Baumgart” längst ner till vänster, ca 60x80 cm, guldram.

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

gott skick.

Antal besök: 2 446