LUTA, 10 strängad, 1900-tal.

LUTA, 10 strängad, 1900-tal.
92073. LUTA, 10 strängad, 1900-tal.

Längd ca 108 cm.

Slitage, repor och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 108 cm.

Antal besök: 1 604