EMALJSKYLT, "Willeys Paint Service" 1900-talets första hälft.

920722. EMALJSKYLT, "Willeys Paint Service" 1900-talets första hälft.

AB Alfort & Cronholm Stockholm, 34x49 cm.

Emaljskador samt rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Emaljskador samt rostangrepp.

Antal besök: 375