920707. FRANKRIKE HILON ”STRAND”.
Hilon, Frankrike (André Bongibault, född 1945) - ”Havskusten”, litografi, skylt längst ner till höger ”F.Hilon”, numrerad 131/150 till vänster, bildmått: ca 48x37cm, inramad under glas.