FRANKRIKE HILON ”STRAND”.

FRANKRIKE HILON ”STRAND”.
920707. FRANKRIKE HILON ”STRAND”.

Hilon, Frankrike (André Bongibault, född 1945) - ”Havskusten”, litografi, skylt längst ner till höger ”F.Hilon”, numrerad 131/150 till vänster, bildmått: ca 48x37cm, inramad under glas.

gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

gott skick.

Adress

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Freihandverkauf
Antal besök: 3 187