2 vaser med signatur, en utan signatur.
Vas, "sommerso", Nils Landberg, höjd ca 18 cm
2 vaser, höjd ca 17-22,5 cm (en osignerad).
Åldersslitage. Repor.
Åldersslitage. Repor.