URNA, Kina, 1800-tal el. äldre.

92020. URNA, Kina, 1800-tal el. äldre.

Blå glasyr. Höjd ca 56,5 cm.

Krackeleringar, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå glasyr. Höjd ca 56,5 cm.

Antal besök: 1 352