SOFFBORD, AB EMIL LINDVALL, Nybro.

919918. SOFFBORD, AB EMIL LINDVALL, Nybro.

Bord nr 625 V 58 x 120 cm, totalt med utfällda klaffar 155 cm
2 lådor i sarg. Valnöt.

Mycket gott bruksskick, några mindre märken och lackslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 lådor i sarg. Valnöt.

Antal besök: 1 758