KARMSTOLAR, ett par, "Talavid med klädd rygg", Carl Malmsten, Waggeryds Möbelfabrik, 1950/60-tal.

91951. KARMSTOLAR, ett par, "Talavid med klädd rygg", Carl Malmsten, Waggeryds Möbelfabrik, 1950/60-tal.

Björk.

Bruksslitage, torkad stoppning, klädseln med revor på en stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Antal besök: 2 066