STOLAR, 4 st, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds Möbelfabrik, 1950/60-tal.

91950. STOLAR, 4 st, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds Möbelfabrik, 1950/60-tal.

Björk. Stämpelmärkta.

Bruksslitage, stoppningen torkad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk. Stämpelmärkta.

Antal besök: 4 957