TEVAGN, "Thea", Yngve Ekström, Källemo, 1950-tal.

91947. TEVAGN, "Thea", Yngve Ekström, Källemo, 1950-tal.

Teakfanér. Laminerad svart överdel. Längd (med klaff) 100 bredd 43 och höjd 62 cm.

Bruksslitage, skivan med smärre märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 262