JÖRGEN NASH. Akvarell.

JÖRGEN NASH. Akvarell.
919415. JÖRGEN NASH. Akvarell.

Abstrakt komposition, Signerad. 23,5x20 cm.

Mindre ytslitage.

Jörgen Nash (1920–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Jörgen Nash (1920–2004)

Antal besök: 441