ALFRED HELLBERGER. Olja på duk.

919391. ALFRED HELLBERGER. Olja på duk.

Kustbild med personer. Signerad. 60x73 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 900