BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

91878. BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Längd 89, bredd 50, höjd 80 cm.

Smärre slitage samt märken, smärre repor på skivan.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 750