SERVISDELAR, 22 delar, "Maxim" samt "Festong", Stig Lindberg, Gustavsberg.

91871. SERVISDELAR, 22 delar, "Maxim" samt "Festong", Stig Lindberg, Gustavsberg.

"Maxim", 3 koppar med fat samt 2 udda fat.
"Festong", 4 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 4 assietter, uppläggningsskål, såskanna, mjölkkanna.

Bruksslitage, bestickrepor, en djup tallrik med nagg, några obetydliga sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 782