91871. SERVISDELAR, 22 delar, "Maxim" samt "Festong", Stig Lindberg, Gustavsberg.
"Maxim", 3 koppar med fat samt 2 udda fat.
"Festong", 4 mattallrikar, 6 djupa tallrikar, 4 assietter, uppläggningsskål, såskanna, mjölkkanna.
Bruksslitage, bestickrepor, en djup tallrik med nagg, några obetydliga sprickor.