STOLAR, ett par, Charles Rennie Mackintosh-stil, 1900-tal.

91846. STOLAR, ett par, Charles Rennie Mackintosh-stil, 1900-tal.

Svartmålade.
Höjd 208 cm.

Slitage/repor/slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartmålade.
Höjd 208 cm.

Slitage/repor/slagmärken.

Antal besök: 1 225