TAKLAMPA, 1900-tal.

TAKLAMPA, 1900-tal.
91842. TAKLAMPA, 1900-tal.

Fem ljusarmar med kupor i glas.
Höjd ca 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
91842. TAKLAMPA, 1900-tal.

Höjd ca 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 591