SPELBORD, jugend, tidigt 1900-tal samt STOLAR, ett par, Karl Johan.

91835. SPELBORD, jugend, tidigt 1900-tal samt STOLAR, ett par, Karl Johan.

Bordet i brun betsad furu. Längd 89, bredd 89, höjd 78 cm.
Stolar i björk.

Bruksslitage, bordet med träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar i björk.

Antal besök: 596