BRICKBORD, Engelsk stil, 1900-tal.

91826. BRICKBORD, Engelsk stil, 1900-tal.

Längd 133 cm, bredd 79 cm, höjd 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 873