Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Soffor & Sittgrupper
SOFFA, mahogny, sent 1800-tal.
91805. SOFFA, mahogny, sent 1800-tal.
längd 202 cm.
slitage och fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
längd 202 cm.
slitage och fläckar.
Helsingborgs Auktionskammare
618